Bulletin k utkání #2021/17
LSL: SKV vs. FBŠ Hattrick Brno
Bulletin k utkání#2021/17

Po reprezentační pauze přijede do Rieger arény Hattrick Brno

Po reprezentační přestávce se opět rozjede Livesport Superliga. Po výjezdu do Vítkovic sokolové zakončí hrací víkend domácím střetnutím s Hattrickem Brno. Nedělní duel 10. kola nejvyšší soutěže je na programu od 17 hodin v Rieger aréně.

Na duel s ostravským celkem navážou sokolové v neděli v domácí Rieger aréně, kdy vyzvou brněnský Hattrick. Ten v tomto týdnu oznámil změnu na postu trenéra. Dosavadního kouče Marka Fialu nahradil po výsledkově neuspokojivém vstupu do sezony Jan Nizner, který v minulosti působil u rivalů z Bulldogs. Hattrick je na posledním místě tabulky a zatím si připsal pouze jeden bod za prohru v prodloužení s Českou Lípou.

Osudná se pro kouče Fialu stala poslední domácí porážka s Otrokovicemi. Hattrick má nejméně vstřelených branek v superlize, zároveň disponuje společně s Pardubicemi nejhorší obranu. Kanadské bodování vede s devíti získanými body Lukáš Jalový. V minulé sezoně Brňané dokázali na Vinohradech ve třetím kole zvítězit 7:5, v moravské metropoli se pak po prodloužení radovali sokolové.

Vstupenky na zápas lze koupit na místě za 50 Kč nebo v předprodeji na Ticketportalu. Zdarma mají vstup děti do deseti let, senioři, dárci krve a členové SKV. Podmínkou pro umožnění vstupu do hlediště jsou negativní test (antigenní ne starší 72 hodin nebo PCR ne starší sedmi dnů), dva týdny po dokončeném očkování nebo potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech.